X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Kişisel Veriler ve Genel Gizlilik Sözleşmesi

Kişisel Veriler ve Genel Gizlilik Sözleşmesi

Veridrom Telekomünikasyon Sanayi ve Ticaret gizlilik politikasına aşağıda yer verilmiştir.

Bu gizlilik ilkeleri Veridrom tarafından, veridrom.com internet adresi (ve alt siteleri ile uzantılarının) gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler veridrom.com internet adresi (ve alt siteleri ile uzantılarının) üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.

Web sitemize kayıt olan müşterilerimiz form üzerinde istenilen tüm bilgileri (isim, adres, telefon, e-posta vb.) eksiksiz ve doğru olarak beyan etmek durumundadırlar. Bu form ile aldığımız bilgileri müşterilerimizin faturalandırma ve aktivasyon işlemleri için kullanmaktayız. Ek olarak çeşitli kampanya ve promosyonlar hakkında bilgi vermek içinde bu bilgilerden yararlanılmaktadır.

Alınan finansal bilgiler satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan durumlarda kullanılacaktır. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır.

İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgileri istenilen tüm durumlarda kullanılabilir. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacaktır.

Sitemiz içerisinde başka web sitelerine bağlantılar bulunabilir. Firmamız (veridrom.com) internet adresi (ve alt siteleri ile uzantıları dahil) diğer web sitelerinin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.


Güvenlik Önlemleri

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardır;

• SSL güvenlik sertifikası (Secure Socket Layer) ile kredi kartı bilgileriniz encode edilerek bankaya iletilir. Bu bilgiler bankaya ait olan güvenli sunucular üzerinde barındırılmaktadır.

• Sadece sizin ve banka arasında olan bu provizyon işlemi her ne kadar bizim web sitemiz üzerinden gerçekleştiriliyor olsa da işlem sırasında kredi kartı bilgileriniz sizin ile banka arasında gizli tutulmaktadır.


Düzenleme ve Bilgilerin Silinmesi

Müşterilerimiz sistemimiz üzerinde kayıtlı bulunan tüm kişisel ve kurumsal bilgilerini diledikleri zaman düzenleme hakkına sahiptirler. Firmamız bu bilgilerin doğruluğunu sağlamak için gerekli incelemeyi yapabilir. Ancak sistemimizde kayıtlı bulunan bireysel veya kurumsal müşterilerimizin bilgileri, ürün, hizmet veya servislerini sonlandırsalar dahi yasal zorunluluk sebebi ile kanunun zorunlu tuttuğu süre boyunca sistemimizden silinememektedir.

Zorunlu süre sonunda bireysel veya kurumsal müşterilerimiz bilgilerinin silinmesini talep edebilirler. Bunun için info@veridrom.com adresine durumu bildiren e-posta gönderilmesi gerekmektedir.


İletişim Bilgileri

Veridrom Telekomünikasyon Sanayi ve Ticaret
Mithatpaşa Cad. Barbaros Mah. No: 218 Kat: 6 Daire: 12 Konak - İzmir / Türkiye
Tel: 0 (232) 335 10 50 Fax: 0 (232) 462 16 32
Bilgi İçin: info@veridrom.com